ŘIDIČ PRO VNITROSTÁTNÍ DOPRAVU

Počet volných pozic: 1

Hledáme řidiče pro vnitrostátní dopravu!

Jsme firma zabývající se recyklací skla, naše doprava se specifikuje na přepravu tohoto materiálu. Vozový park: Man + Iveco. Kontejnerové soupravy i tahač s návěsem.

Své životopisy zasílejte na adresu: veronika.pavlickova@envy-recycling.cz

Kontaktní osoba: Veronika Pavlíčková, tel: 604 208 346

Pracoviště:
  • Stráž pod Ralskem
Směny:
  • 2 směnný provoz
Nástup:
  • možný ihned
Mzdové podmínky:
  • až 28.000,-- Kč
  • diety
  • příplatky za noční a víkendy
Požadovaná praxe:
  • min. 3 roky
Další požadavky:
  • řidičský průkaz sk. C+E
  • profesní průkaz
  • karta do tachografu
  • schopnost učit se novým věcem
  • zkušenost s řízením kontejnerové soupravy a praxe v podobném oboru výhodou
nahoru ▴

TECHNOLOG ÚDRŽBY RECYKLAČNÍCH LINEK

Své životopisy zasílejte na adresu: petr.gruncl@envy-recycling.cz

Kontaktní osoba: Ing. Petr Gruncl - tel: 602 388 023

Náplň práce:
  • zodpovědnost za vytváření programů údržby
  • revidování a schvalování plánů preventivní údržby a jeho změn
  • definování priorit a denních aktivit oddělení údržby
  • implementace preventivních a prediktivních údržbářských aktivit
  • dohlížení nad správnými opravami výrobních zařízení
  • stanovování priorit jednotlivých oprav pro eliminování výrobních prostojů
  • sledování nákladů a využití dílů, časů oprav
  • komunikace s externími dodavateli
Pracoviště:
Nástup:
  • 28 - 36.000,-- Kč
Požadované vzdělání:
  • SŠ vzdělání technického směru - strojní/elektro
  • min. 3 roky praxe v obdobné pozici
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • anglický či německý jazyk na komunikativní úrovni
nahoru ▴